• Eesti
  • Telefon: +372 56 463 777
  • Vana-Narva mnt. 28

Ettevõttest

KES ME OLEME?

Abiveod OÜ on ettevõte, mis pakub oma klientidele mitmekülgseid logistilisi teenuseid. Meie peamisteks klientideks on ehitus- ja tööstusettevõtted.

MILLEGA ME TEGELEME?

Meie peamiseks tegevuseks on riigisiseste ja rahvusvaheliste vedude ja tõstetööde teostamine. Pakutavate teenuste alla kuuluvad keskmiste ja suuremahuliste kaupade transport, treilerveod, projekt – ja erikaupade vedu, ladustamis- ja laadimisteenuste osutamine.

MIKS VALIDA MEID?

Meie meeskond koosneb spetsialistidest, kes omavad pikaajalist kogemust logistika, ekspedeerimise ja tarneahelate ülesehitamise valdkondades. Suudame organiseerida ja pakkuda lahendusi logistiliselt ka kõige keerulisematele projektidele. Pakume kaupade kindlustus- ja tollimaakleri teenuseid koos dokumentatsiooni nõuetekohase vormistamisega.

ÜLEGABARIIDILISED VEOD!

Teostame ülegabariidilisi vedusid koos vajamineva tehnika, saatemeeskonna ja nõuetekohase veo- ja tollilubade vormistamisega.

E

Meie Eelised

Meie suurimaks eeliseks on tugev meeskond, kogenud alltöövõtjad ja kindel eesmärk võimaldada vajaminevat logistikateenust.
E

Meie Eesmärk

Pakkuda klientidele kõiki vajaminevaid veokorralduslikke lahendusi ja teenuseid ühest kohast ühelt numbrilt ühest firmast
V

Meie Võrgustik

Parima kvaliteetse transporditeenuse pakkumiseks on loodud vastavad partnerlussuhted ja leitud usaldusväärsete alltöövõtjate võrgustik

MEESKOND

Ivo Pukk

Ivo Pukk

Arendus- ja krediidijuht
Kirsti Hansman

Kirsti Hansman

Logistikajuht
Raivo Pukk

Raivo Pukk

Tegevjuht